Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги споделија првите фотографии од малите близначиња
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги споделија првите фотографии од малите близначиња

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги споделија првите фотографии од малите близначиња

Пред еден месец, Енрике Иглесијас и Ана Курникова станаа родители. Славниот пар доби близначиња, момче и девојче, кои ги добија имињата Николас и Луси.

Успешниот музичар и поранешната тенисерка ги споделија првите фотографии со новородените близначиња со ист опис: „Моето сонце“.

Енрике Енрике

42-годишниот пејач и 36-годишната спортистка се во врска 16 години, а целата бременоста ја чуваа во тајност.

Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике Иглесијас

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?