Енрике Иглесијас објави преслатко видео во кое ја опсипува малата ќеркичка со бакнежи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Енрике Иглесијас објави преслатко видео во кое ја опсипува малата ќеркичка со бакнежи

Енрике Иглесијас објави преслатко видео во кое ја опсипува малата ќеркичка со бакнежи

Енрике Иглесијас пред неколку месеци стана татко на близнаци. Среќниот пејач сподели неодоливо видео со малата ќеркичка Луси.

Во него, музичката ѕвезда го опсипува со бакнежи малото бебенце.

Веста за раѓањето на близнаците Луси и Николас ја изненади светската јавност, бидејќи целата бременост на Ана Курникова беше чувана во тајност.

Славниот пар сподели фотографии со слатките бебенца еден месец по нивното раѓање.

Енрике Енрике

42-годишниот пејач и 36-годишната спортистка се во врска 16 години.

Енрике и Ана Енрике и Ана

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19952 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?