Енрике Иглесијас и Ана Курникова фотографирани за првпат еден месец по раѓањето на близнаците
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Енрике Иглесијас и Ана Курникова фотографирани за првпат еден месец по раѓањето на близнаците

Енрике Иглесијас и Ана Курникова фотографирани за првпат еден месец по раѓањето на близнаците

Енрике Иглесијас и Ана Курникова пред еден месец станаа родители. Славниот пар беше фотографиран за првпат во јавност по раѓањето на малите близначиња Луси и Николас.

42-годишниот пејач и 36-годишната поранешна тенисерка уживаа на брод со нивните миленици.

Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана

Популарната Русинка сподели видео во кое танцува на песна на својот сакан и слободно може да се каже дека се врати во одлична форма по породувањето.

A post shared by Anna Аня (@annakournikova) on

A post shared by Anna Аня (@annakournikova) on

Енрике и Ана

Пред неколку дена, Енрике и Ана ги споделија првите фотографии од бебенцата.

Енрике Енрике

Иглесијас и Курникова се во врска 16 години, а целата бременоста ја чуваа во тајност.

Енрике и Ана

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?