Енрике Иглесијас и Ана Курникова го очекуваат третото дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Енрике Иглесијас и Ана Курникова го очекуваат третото дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова го очекуваат третото дете

Семејството на Енрике Иглесијас и Ана Курникова ќе се прошири за уште еден мал член. Шпанското списание „Hola“ објави дека славниот пар го очекува третото дете.

44-годишниот пејач и 38-годишната поранешна тенисерка беа фотографирани на јахта, а пораснатото стомаче на Ана ја издаде нивната слатка тајна.

Минатиот месец, Курникова беше фотографирана во Мајами и тогаш започнаа гласините за нејзината бременост.

Ана Курникова Ана Курникова Ана Курникова

Енрике и Ана ги добија близнаците Николас и Луси во декември 2017 година, а целата бременост успеаја да ја сочуваат во тајност.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова Енрике Иглесијас и Ана Курникова Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Парот е во врска од 2001 година.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?