Емина Јаховиќ со двете синчиња и милионерот Седетин Саран ужива на одмор во Турција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Емина Јаховиќ со двете синчиња и милионерот Седетин Саран ужива на одмор во Турција

Емина Јаховиќ со двете синчиња и милионерот Седетин Саран ужива на одмор во Турција

Емина Јаховиќ се релаксира во Турција. 37-годишната музичка ѕвезда сподели неколку фотографии од летниот одмор во Бодрум, каде престојува со двете синчиња Јаман и Јавуз и момчето Седетин Саран.

Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ

Иако Емина не сподели фотографија со 55-годишниот Седетин, папараците ги „уловија“ заедно.

Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ

Јаховиќ и Саран започнаа да се состануваат минатата година. Неодамна тиe беа разделени, но повторно ја обновија својата врска.

Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6031 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?