Емили Ратајковски се омажи со момчето со кое е во врска само неколку недели во костум од Zara
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Емили Ратајковски се омажи со момчето со кое е во врска само неколку недели во костум од Zara

Емили Ратајковски се омажи со момчето со кое е во врска само неколку недели во костум од Zara

Емили Ратајковски ги изненади своите обожаватели со веста дека се омажи. По само неколку недели врска, 26-годишниот модел стапи во брак со актерот и продуцент Себастијан Беар-Меклард во Њујорк.

Атрактивната манекенка сподели фотографии од специјалниот ден. Невестата носеше костум од Zara, кој чини 7.180 денари.

Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка

ny

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка

Емили и Себастијан за првпат беа фотографирани заедно кон крајот на минатата година, кога и започнаа гласините дека таа ја прекинала врската со Џеф Маџид.

Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка

Парот беше фотографиран додека си разменуваше нежности и на Св. Валентин.

Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски венчавка

Емили и Џеф беа во врска 4 години.

Емили и ЏефЕмили и Џеф Емили Ратајковски венчавка Емили Ратајковски

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.