Емили Ратајковски за првпат заедно со новиот сопруг на холивудска свеченост
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Емили Ратајковски за првпат заедно со новиот сопруг на холивудска свеченост

Емили Ратајковски за првпат заедно со новиот сопруг на холивудска свеченост

Емили Ратајковски пред десет дена ги изненади своите фанови кога објави дека стапи во брак со Себастијан Беар-Меклард, а синоќа новиот брачен пар за првпат се појави на голема холивудска свеченост.

26-годишната актерка и 31-годишниот продуцент си разменуваа бакнежи додека позираа пред фоторепортерите на постоскаровската забава на Vanity Fair.

Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард

Ратајковски носеше бордо креација од Зак Позен.

Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард Емили Ратајковски и Себастијан Беар-Меклард

Двојката беше во врска само неколку недели пред да заплива во брачните води.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.