Елизабет Тејлор ќе се мажи по 9-ти пат?
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елизабет Тејлор ќе се мажи по 9-ти пат?

Елизабет Тејлор ќе се мажи по 9-ти пат?

Многу е голема веројатноста Елизабет Тејлор да го каже судбоносното „да“ по деветти пат. Во интервју за познатото списание UsMagazine, пријателка блиска на Тејлор открила дека 78-годишната актерка е свршена со 49-годишниот Џејсон Винтерс.

Елизабет Телјор и Џејсон Винтерс

Според изјавата, легендарната Тејлор, која во моментов користи инвалидска количка и Винтерс, кој е менаџер на Џенет Џексон, засега ја чуваат во тајна нивната свршувачка.

Неодамна Елизабет го опишала Џејсон со зборовите: „еден од најпрекрасните мажи што некогаш сум ги познавала, затоа го сакам“.

Досега легендата на филмските екрани има оставено 8 брака зад себе, од кои два со Ричард Бартон.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3640 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.