Елегантно семејство: Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со двете слатки деца во Хамбург
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантно семејство: Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со двете слатки деца во Хамбург

Елегантно семејство: Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со двете слатки деца во Хамбург

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам ја завршија својата официјална посета на Германија. На последниот ден во Хамбург, кралскиот пар заедно со своите деца ја доби честа да ја истражи внатрешноста на неколку хеликоптери, меѓу кои и моделот EC145.

Семејството изгледаше елегантно во стилски ускладени креации. Минималистичкиот фустан на шармантната војвотка доаѓа од ателјето на Емилија Викстед, додека нејзините обувки се дело на Џанвито Роси.

Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство

Принцот Џорџ се одушевуваше и возбудено во разгледуваше хеликоптерот.

Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство Британско кралско семејство

Британското кралско семејство објави официјална фотографија од принцот Џорџ за неговиот четврти роденден.

Британско кралско семејство

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?