Елегантно семејство: Вин Дизел со саканата и трите деца на премиерата на „Кралот лав“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантно семејство: Вин Дизел со саканата и трите деца на премиерата на „Кралот лав“

Елегантно семејство: Вин Дизел со саканата и трите деца на премиерата на „Кралот лав“

Вин Дизел се вброи меѓу холивудските ѕвезди кои присуствуваа на европската премиера на филмската верзија на „Кралот лав“.

На свеченоста во Лондон, 51-годишниот актер беше придружуван од саканата Палома Хименез и нивните три дечиња – синот Винсент и ќерките Ханија и Паулин.

35-годишната Мексиканка носеше елегантна креација со наметка.

Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството Вин Дизел со семејството

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?