Елегантни ѕвезди: Јелена Томашевиќ и Елена Ристеска блеснаа на сцената на МОБ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантни ѕвезди: Јелена Томашевиќ и Елена Ристеска блеснаа на сцената на МОБ

Елегантни ѕвезди: Јелена Томашевиќ и Елена Ристеска блеснаа на сцената на МОБ

Јелена Томашевиќ викендов одржа концерт во Македонската опера и балет.

34-годишната српска пејачка изгледаше беспрекорно елегантно во бела креација со чипка додека настапуваше пред македонската публика.

Сопругата на српскиот актер Иван Босиљчиќ сподели неколку фотографии и видеа од атмосферата.

Концерт на Јелена Томашевиќ
Концерт на Јелена Томашевиќ

На сцената, нејзе ѝ се придружи Елена Ристеска која беше облечена во црвен фустан со карнери.

Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ

A post shared by (@elenaristeskaofficial) on

Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ

Елена сподели фотографии и од пробите. „Мојата сестра од Србија“ – напиша таа на Instagram.

A post shared by (@elenaristeskaofficial) on

Концерт на Јелена Томашевиќ Концерт на Јелена Томашевиќ

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?