Елегантни сестри: Ќерките на Арнолд Шварценегер на свечен настан во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантни сестри: Ќерките на Арнолд Шварценегер на свечен настан во Лос Анџелес

Елегантни сестри: Ќерките на Арнолд Шварценегер на свечен настан во Лос Анџелес

Кетрин и Кристина Шварценегер присуствуваа на големото отворање на „Palisades Village“ во Лос Анџелес.

За настанот, двете ќерки на актерот Арнолд Шварценегер избраа долги фустани. 28-годишната Кетрин шармираше во син фустан со циклама колан, додека 27-годишната Кристина носеше црвен фустан.

Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер

„Palisades Village“ е комплекс од продавници, театри, ресторани и бутици на луксузни брендови.

Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9629 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?