Елегантни сестри: Ќерките на Арнолд Шварценегер на свечен настан во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантни сестри: Ќерките на Арнолд Шварценегер на свечен настан во Лос Анџелес

Елегантни сестри: Ќерките на Арнолд Шварценегер на свечен настан во Лос Анџелес

Кетрин и Кристина Шварценегер присуствуваа на големото отворање на „Palisades Village“ во Лос Анџелес.

За настанот, двете ќерки на актерот Арнолд Шварценегер избраа долги фустани. 28-годишната Кетрин шармираше во син фустан со циклама колан, додека 27-годишната Кристина носеше црвен фустан.

Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер

„Palisades Village“ е комплекс од продавници, театри, ресторани и бутици на луксузни брендови.

Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер Кетрин и Кристина Шварценегер

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3852 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.