Елегантна дама во Франција: Сара Џесика Паркер во блескав фустан со шлиц на црвениот тепих
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантна дама во Франција: Сара Џесика Паркер во блескав фустан со шлиц на црвениот тепих

Елегантна дама во Франција: Сара Џесика Паркер во блескав фустан со шлиц на црвениот тепих

Сара Џесика Паркер зрачи со шарм и ведрина каде и да се појави. 53-годишната актерка мамеше воздишки на црвениот тепих на 44. издание на Американскиот филмски фестивал во Довил, Франција.

На премиерата на филмот „Here And Now“, миленичката на љубителите на серијата „Сексот и градот“ се појави во светкав фустан со шлиц од Прабал Гурунг.

Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19791 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?