Елегантен пар: Викторија Бекам во црно покрај Дејвид на „Модните награди“ во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елегантен пар: Викторија Бекам во црно покрај Дејвид на „Модните награди“ во Лондон

Елегантен пар: Викторија Бекам во црно покрај Дејвид на „Модните награди“ во Лондон

Викторија и Дејвид Бекам заедно зачекорија на црвениот тепих по повод доделувањето на „Модните награди“.

Познатата двојка привлекуваше погледи на свеченоста во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон. Викторија, која е номинирана во категоријата Најдобар британски дизајнер на женска облека, носеше црна креација со нејзин потпис и винтиџ накит од 20-тиот век од Картие.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

На славниот пар му се придружи и најголемиот син, Бруклин Бекам.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

44-годишната дизајнерка позираше и со дизајнерот Валентино и уредникот на британскиот „Вог“, Едвард Енинфул.

Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4763 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?