Ед Ширан ќе стане татко, со сопругата ја чува бременоста во тајност
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ед Ширан ќе стане татко, со сопругата ја чува бременоста во тајност

Ед Ширан ќе стане татко, со сопругата ја чува бременоста во тајност

Ед Ширан и Шери Сиборн наскоро ќе станат родители.

Британските медиуми известуваат дека славниот пејач и неговата сопруга ја чуваат бременоста во тајност. 28-годишната спортска обожавателка наводно треба да се породи до крајот на летото.

Ед Ширан и Шери Сиборн Ед Ширан и Шери Сиборн

Ед и Шери се познаваат од мали нозе и се средношколски пријатели. Се верија во 2018 година, а стапија во брак една година подоцна.

Ед Ширан и Шери Сиборн Ед Ширан и Шери Сиборн Ед Ширан и Шери Сиборн

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.