Ед Ширан и сопругата Шери со пријатели се релаксираат на Ибица
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ед Ширан и сопругата Шери со пријатели се релаксираат на Ибица

Ед Ширан и сопругата Шери со пријатели се релаксираат на Ибица

Ед Ширан ужива во брачниот живот. Популарниот музичар се релаксира на Ибица со Шери Сиборн.

28-годишниот пејач и неговата 26-годишна сопруга беа фотографирани на шпанскиот остров за време на дружба со пријатели.

Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн

Ед и Шери стапија во брак минатата година, а се шпекулира дека годинава ќе имаат голема свадбена прослава.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.