Ед Ширан и сопругата Шери со пријатели се релаксираат на Ибица
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ед Ширан и сопругата Шери со пријатели се релаксираат на Ибица

Ед Ширан и сопругата Шери со пријатели се релаксираат на Ибица

Ед Ширан ужива во брачниот живот. Популарниот музичар се релаксира на Ибица со Шери Сиборн.

28-годишниот пејач и неговата 26-годишна сопруга беа фотографирани на шпанскиот остров за време на дружба со пријатели.

Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн Ед Ширан, Шери Сиборн

Ед и Шери стапија во брак минатата година, а се шпекулира дека годинава ќе имаат голема свадбена прослава.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?