Едноставно, но шик: Оливија Палермо во комбинација од Zara од 3.500 денари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Едноставно, но шик: Оливија Палермо во комбинација од Zara од 3.500 денари

Едноставно, но шик: Оливија Палермо во комбинација од Zara од 3.500 денари

Оливија Палермо заедно со својот сопруг Јоханес Хибл присуствуваше на отворањето на продавница на брендот за куфери Rimowa во Лондон.

30-годишната Американка, која важи за една од дамите со најдобар стил, се појави во едноставна комбинација од Zara од 3.500 денари.

Оливија Палермо Оливија Палермо

Модерната комбинација Палермо ја надополни со обувки од Gucci.

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.