Еден на Eден: Неостварената желба на Игор Џамбазов
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Еден на Eден: Неостварената желба на Игор Џамбазов

Еден на Eден: Неостварената желба на Игор Џамбазов

Екипата од популарното ток шоу Еден на Еден на својот YouTube канал поставија две најави за епизодата со Игор Џамбазов која ќе биде вистинско врвно шоу! Игор, одлично расположен ќе си ја отвори душата за многу теми, а за прв пат во својот живот ќе проба и хелиум, баш за изведбaта на хитот „Во Бестрага“.

Задолжително гледајте ги Жаре и Игор во Еден на Еден, сабота на Алфа, 21.30 часот.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1318 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.