Ева Мендес и Рајан Гослинг ќе станат родители
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Мендес и Рајан Гослинг ќе станат родители

Ева Мендес и Рајан Гослинг ќе станат родители

Ева Мендес и Рајан Гослинг го очекуваат своето прво дете. Странските медиуми добиле потврда за бременоста од повеќе блиски лица на актерската двојка и според информациите, Мендес е во седмиот месец од бременоста.

Ева и Рајан сѐ уште ја немаат потврдено веста, што е многу очекувано со оглед на тоа што тие максимално се трудат да го зачуваат приватниот живот зад завеси.

Ева Мендес и Рајан Голинг Ева Мендес и Рајан Голинг

40-годишната актерка за последен пат беше фотографирана во јавност во март, а само еден месец претходно таа негираше дека е во блажена состојба.

Мендес и 33-годишниот актер ја започнаа својата врска во 2011 година. Во 2012 година заедно глумеа во „The Place Beyond the Pines“, а соработуваа и за режисерското деби на Гослинг „Lost River“.

Ева Мендес и Рајан Голинг Ева Мендес и Рајан Голинг

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3285 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“