Ева Мендес и Рајан Гослинг му посакаа добредојде на своето второ дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Мендес и Рајан Гослинг му посакаа добредојде на своето второ дете

Ева Мендес и Рајан Гослинг му посакаа добредојде на своето второ дете

Ева Мендес и Рајан Гослинг ѝ посакаа добредојде на својата втора ќерка. Бременоста на убавата актерка можеби е една од најдобро криените во Холивуд, бидејќи за неа се дозна пред помалку од еден месец, кога Мендес беше фотографирана како со чанта си го покрива трудничкото стомаче.

Ева Мендес и Рајан Гослинг

42-годишната актерка се породила на 29 април во Санта Моника, Калифорнија, но странските медиуми ја пренесоа среќната вест откако TMZ го објави изводот од матичната книга на родените на малото бебенце. Според документот, ќерката на славните актери го доби името Амада Ли Гослинг.

Ева Мендес и Рајан Гослинг

Парот беше фотографиран додека се упатуваше на ручек на Денот на мајката со својата 20-месечна ќерка Есмералда Амада.

Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг

35-годишниот Рајан и Ева се запознаа на снимањето на филмот „The Place Beyond the Pines“, а ја започнаа својата врска во септември 2011 година.

Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3281 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“