Ева Мендес и Рајан Гослинг добија ќерка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Мендес и Рајан Гослинг добија ќерка

Ева Мендес и Рајан Гослинг добија ќерка

Ева Мендес и Рајан Гослинг станаа родители. Според релевантни странски медиуми, убавата актерка родила девојче.

Ева Мендес и Рајан Гослинг

Сепак, парот ја нема потврдено веста, што е многу очекувано, бидејќи без исклучоци го чува приватниот живот подалеку од медиумската љубопитност.

40-годишната актерка успешно сокриваше дека е во блажена состојба и не дозволи да биде фотографирана во понапредна бременост.

Ева Мендес Ева Мендес и Рајан Гослинг

Мендес и 33-годишниот актер ја започнаа својата врска во 2011 година. Во 2012 година заедно глумеа во „The Place Beyond the Pines“, а соработуваа и за режисерското деби на Гослинг, „Lost River“.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8605 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.