Ева Мендес и Рајан Гослинг добија ќерка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Мендес и Рајан Гослинг добија ќерка

Ева Мендес и Рајан Гослинг добија ќерка

Ева Мендес и Рајан Гослинг станаа родители. Според релевантни странски медиуми, убавата актерка родила девојче.

Ева Мендес и Рајан Гослинг

Сепак, парот ја нема потврдено веста, што е многу очекувано, бидејќи без исклучоци го чува приватниот живот подалеку од медиумската љубопитност.

40-годишната актерка успешно сокриваше дека е во блажена состојба и не дозволи да биде фотографирана во понапредна бременост.

Ева Мендес Ева Мендес и Рајан Гослинг

Мендес и 33-годишниот актер ја започнаа својата врска во 2011 година. Во 2012 година заедно глумеа во „The Place Beyond the Pines“, а соработуваа и за режисерското деби на Гослинг, „Lost River“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3286 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“