Ева Мендес е повторно бремена, го очекуваат второто дете со Рајан Гослинг
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Мендес е повторно бремена, го очекуваат второто дете со Рајан Гослинг

Ева Мендес е повторно бремена, го очекуваат второто дете со Рајан Гослинг

Ева Мендес е повторно бремена. 42-годишната актерка и дизајнерка и Рајан Гослинг го очекуваат своето второ дете.

Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг

Убавата вест ја потврдиле извори блиски на парот за релевантни странски медиуми, а Мендес деновиве беше фотографирана како со чантата си го покрива трудничкото стомаче.

Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг Ева Мендес и Рајан Гослинг

Холивудските актери заедно имаат ќеркичка – 19-месечната Есмералда Амада. Мендес и Гослинг се запознаа на снимањето на филмот „The Place Beyond the Pines“, а ја започнаа својата врска во септември 2011 година.

35-годишниот актер неодамна зборуваше за својата сакана во интервју за списанието „Hello“. „Знам дека сум со личноста со којашто треба да бидам“ – рекол тој.

Ева Мендес и Рајан Гослинг

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3286 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“