Ева Мендес го прослави 45-тиот роденден со Рајан Гослинг и ќеркичките во Дизниленд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Мендес го прослави 45-тиот роденден со Рајан Гослинг и ќеркичките во Дизниленд

Ева Мендес го прослави 45-тиот роденден со Рајан Гослинг и ќеркичките во Дизниленд

Ева Мендес отпатува со семејството во Дизниленд во Калифорнија, по повод нејзиниот 45-ти роденден.

Славната актерка славеше и се забавуваше на „најсреќното место на светот“ заедно со партнерот Рајан Гослинг и двете ќеркички, 2-годишната Амада и 4-годишната Есмералда.

Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството

Во забавниот парк, Ева и Рајан беа придружувани и од мајката на Ева и од други роднини и пријатели.

Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството Ева Мендес со семејството

Двајцата актери за првпат беа фотографирани заедно од папараците на истото тоа место во 2011 година.

Ева Мендес со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3854 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.