Ева Лонгорија со сопругот Хозе Пепе Бастон ужива на плажа во Марбеља
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија со сопругот Хозе Пепе Бастон ужива на плажа во Марбеља

Ева Лонгорија со сопругот Хозе Пепе Бастон ужива на плажа во Марбеља

Ева Лонгорија престојуваше во Шпанија во повод галата на „Global Gift Foundation“, непрофитна организација фокусирана на олеснување на животот на деца, жени и семејства.

Слободното време таа го искористи за релаксација на плажа во Марбеља. 42-годишната актерка уживаше заедно со сопругот Хозе Пепе Бастон.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Fun in the sun today! @globalgiftfoundation #Marbella

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

На галата, Ева се појави во долг проѕирен фустан.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?