Ева Лонгорија се породи: Погледнете ги првите фотографии од синчето кое ќе се вика...
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија се породи: Погледнете ги првите фотографии од синчето кое ќе се вика...

Ева Лонгорија се породи: Погледнете ги првите фотографии од синчето кое ќе се вика...

Ева Лонгорија стана мајка.

43-годишната актерка и нејзиниот сопруг Хозе Пепе Бастон му посакаа добредојде на синот, кој го доби името Сантијаго Енрике Бастон. Ева се породи вчера, на 19 јуни, во болницата „Ceders-Sinai“ во Лос Анџелес. Малото бебенце тежело 3,1 килограми.

Првите фотографии од среќната мајка и малиот Сантијаго ги објави HOLA! USA.

„Многу сме благодарни за овој прекрасен благослов“ – изјавиле новите родители за списанието.

Ева и Хозе Пепе стапија во брак во мај 2016 година во Мексико.

Ева и Пепе Ева и Пепе Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?