Ева Лонгорија мамеше погледи во златна креација на Канскиот филмски фестивал
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија мамеше погледи во златна креација на Канскиот филмски фестивал

Ева Лонгорија мамеше погледи во златна креација на Канскиот филмски фестивал

Ева Лонгорија изгледаше магнетски привлечно на третиот ден од Канскиот филмски фестивал. На премиерата на „Rocketman“, 44-годишната актерка мамеше погледи во златна креација.

Фустанот во кој ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ зачекори на црвениот тепих е дело на дизајнерката Кристина Отавијано. Во својот стајлинг, Лонгорија додаде сандали во златна нијанса и впечатливи обетки.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?