Ева Лонгорија мамеше погледи во златна креација на Канскиот филмски фестивал
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија мамеше погледи во златна креација на Канскиот филмски фестивал

Ева Лонгорија мамеше погледи во златна креација на Канскиот филмски фестивал

Ева Лонгорија изгледаше магнетски привлечно на третиот ден од Канскиот филмски фестивал. На премиерата на „Rocketman“, 44-годишната актерка мамеше погледи во златна креација.

Фустанот во кој ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ зачекори на црвениот тепих е дело на дизајнерката Кристина Отавијано. Во својот стајлинг, Лонгорија додаде сандали во златна нијанса и впечатливи обетки.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9397 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.