Ева Лонгорија гламурозна ѕвезда во кадифена креација на хуманитарна гала во Марбеља
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија гламурозна ѕвезда во кадифена креација на хуманитарна гала во Марбеља

Ева Лонгорија гламурозна ѕвезда во кадифена креација на хуманитарна гала во Марбеља

Ева Лонгорија беше гламурозна гостинка на најновата хуманитарна гала на Global Gift Foundation.

На свеченоста во Марбеља, 44-годишната актерка се појави во кадифена креација од модната куќа Etro.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

За време на говорот, на сцената на Ева ѝ се придружи нејзиното мало синче Сантијаго.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6031 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?