Ева Лонгорија гламурозна во розова креација на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија гламурозна во розова креација на црвениот тепих во Кан

Ева Лонгорија гламурозна во розова креација на црвениот тепих во Кан

Денес се одржа свеченото отворање на 72-то издание на Канскиот филмски фестивал.

Ева Лонгорија беше меѓу ѕвездите кои блескаа на црвениот тепих на Азурниот брег. 44-годишната актерка изгледаше гламурозно во розова креација со шлиц од Алберта Ферети.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6040 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“