Ева Лонгорија гламурозна во розова креација на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија гламурозна во розова креација на црвениот тепих во Кан

Ева Лонгорија гламурозна во розова креација на црвениот тепих во Кан

Денес се одржа свеченото отворање на 72-то издание на Канскиот филмски фестивал.

Ева Лонгорија беше меѓу ѕвездите кои блескаа на црвениот тепих на Азурниот брег. 44-годишната актерка изгледаше гламурозно во розова креација со шлиц од Алберта Ферети.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9454 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.