Ева Лонгорија во костим за капење со синчето облечено како Дедо Мраз за божиќните празници
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија во костим за капење со синчето облечено како Дедо Мраз за божиќните празници

Ева Лонгорија во костим за капење со синчето облечено како Дедо Мраз за божиќните празници

За Ева Лонгорија нема зима. 43-годишната актерка ужива на тропски предели со своето синче Сантијаго и сопругот Хозе Пепе Бастон.

Ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ сподели фотографии од божиќните празници кои ги поминаа во весела и релаксирана атмосфера на одмор. На дел нив, таа носи црн костим за капење, додека 6-месечното бебенце е облечено како Дедо Мраз.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија
Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18460 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?