Дунавка Трифуновска самоуверено позираше на црвениот тепих на „Браќа Манаки“ во Битола
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дунавка Трифуновска самоуверено позираше на црвениот тепих на „Браќа Манаки“ во Битола

Дунавка Трифуновска самоуверено позираше на црвениот тепих на „Браќа Манаки“ во Битола

Дунавка Трифуновска не остана незабележана на црвениот тепих на отворањето на „Браќа Манаки“ во Битола.

На церемонијата, која синоќа се одржа во Центарот за култура, познатата манекенка самоуверено позираше и привлекуваше внимание. Таа беше облечена во црно-златна комбинација.

Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска Дунавка Трифуновска

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6036 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“