Дружба татко-ќерка: Дејвид Бекам со малата Харпер на шопинг во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дружба татко-ќерка: Дејвид Бекам со малата Харпер на шопинг во Лондон

Дружба татко-ќерка: Дејвид Бекам со малата Харпер на шопинг во Лондон

Дејвид и Харпер Бекам пазаруваа низ Лондон, а папараците не ја пропуштија нивната дружба.

43-годишниот поранешен фудбалер и 7-годишното девојче се движеа држејќи се рака додека на нивните лица имаше широки насмевки.

Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам

Харпер е единствената ќерка на Дејвид и Викторија, кои имаат и три повозрасни сина.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.