Дружба татко-ќерка: Дејвид Бекам со малата Харпер на шопинг во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дружба татко-ќерка: Дејвид Бекам со малата Харпер на шопинг во Лондон

Дружба татко-ќерка: Дејвид Бекам со малата Харпер на шопинг во Лондон

Дејвид и Харпер Бекам пазаруваа низ Лондон, а папараците не ја пропуштија нивната дружба.

43-годишниот поранешен фудбалер и 7-годишното девојче се движеа држејќи се рака додека на нивните лица имаше широки насмевки.

Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам Дејвид и Харпер Бекам

Харпер е единствената ќерка на Дејвид и Викторија, кои имаат и три повозрасни сина.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?