Дрејк го прослави 4-тиот роденден на русокосото синче Адонис и сподели фотографии од забавата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дрејк го прослави 4-тиот роденден на русокосото синче Адонис и сподели фотографии од забавата

Дрејк го прослави 4-тиот роденден на русокосото синче Адонис и сподели фотографии од забавата

Синот на Дрејк ги дувна свеќите од четвртата роденденска торта.

34-годишниот рапер објави фотографии од тематската забава со тркачки автомобили на русокосото момче. „Среќен 4-ти роденден Адонис“ – пишува на една од фотографиите.

И мајката на момчето, Софи, сподели фотографии од роденденот и од растењето на Адонис.

Адонис Адонис Адонис Адонис

Дрејк стана татко во 2017 година по кратка сексуална врска со поранешната порно ѕвезда Софи Брусо. Тој направи тест за да биде сигурен дека детето е негово.

Роденденот на Адонис

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4030 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.