Драматична елеганција: Софија Вергара во фустан со наметка на оскаровска забава
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Драматична елеганција: Софија Вергара во фустан со наметка на оскаровска забава

Драматична елеганција: Софија Вергара во фустан со наметка на оскаровска забава

Софија Вергара и Џо Манганиело им се придружија на добитниците на Оскар во прославувањето.

Холивудскиот пар беше поканет на забавата на Vanity Fair во Беверли Хилс.

Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело

45-годишната актерка избра елегантна креација од високата мода. Фустанот со наметка е дело на британската модна куќа Ралф и Русо.

Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.