Дејвид и Викторија Бекам со синот на ревија на Луј Витон во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дејвид и Викторија Бекам со синот на ревија на Луј Витон во Париз

Дејвид и Викторија Бекам со синот на ревија на Луј Витон во Париз

Во првиот ред на машката ревија на Луј Витон беа резервирани места за семејството Бекам. Дејвид и Викторија присуствуваа на модното шоу во Париз заедно со најголемиот син Бруклин.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Модното трио беше фотографирано и додека излегуваше од хотелот Риц во Градот на светлината.

Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6819 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.