Дејвид и Викторија Бекам со децата на скијање во Канада, споделија фотографии од зимската авантура
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дејвид и Викторија Бекам со децата на скијање во Канада, споделија фотографии од зимската авантура

Дејвид и Викторија Бекам со децата на скијање во Канада, споделија фотографии од зимската авантура

Семејството Бекам се забавува и ужива во ресортот Вистлер во Канада. Дејвид, Викторија и нивните деца објавија фотографии и видеа со кои им дадоа можност на фановите да ѕирнат во нивната зимска авантура.

44-годишниот поранешен фудбалер и 45-годишната дизајнерка скијаа, бордаа и прославуваа заедно со нивните четири деца Бруклин, Ромео, Круз и Харпер. Ним им се придружи и девојката на Ромео, Миа.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Сите заедно прославија и за роденденот на Круз, кој пред 4 дена наполни 15 години.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Видеа

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3599 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?