Дејвид и Викторија Бекам со децата на скијање во Канада, споделија фотографии од зимската авантура
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дејвид и Викторија Бекам со децата на скијање во Канада, споделија фотографии од зимската авантура

Дејвид и Викторија Бекам со децата на скијање во Канада, споделија фотографии од зимската авантура

Семејството Бекам се забавува и ужива во ресортот Вистлер во Канада. Дејвид, Викторија и нивните деца објавија фотографии и видеа со кои им дадоа можност на фановите да ѕирнат во нивната зимска авантура.

44-годишниот поранешен фудбалер и 45-годишната дизајнерка скијаа, бордаа и прославуваа заедно со нивните четири деца Бруклин, Ромео, Круз и Харпер. Ним им се придружи и девојката на Ромео, Миа.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Сите заедно прославија и за роденденот на Круз, кој пред 4 дена наполни 15 години.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Видеа

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3916 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.