Децата на Викторија и Дејвид Бекам во фото-проект на „Вог“ Кина
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Децата на Викторија и Дејвид Бекам во фото-проект на „Вог“ Кина

Децата на Викторија и Дејвид Бекам во фото-проект на „Вог“ Кина

Бруклин, најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, кој има амбиции да стане фотограф, направи фото-проект за „Вог“ Кина и сподели семејни фотографии со браќата Ромео и Круз и сестричката Харпер.

Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам

Следејќи ги стапките на мајка си, Бруклин и Ромео снимија свои фотосесии за јунското на познатото списание.

Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам Семејството Бекам

A video posted by bb (@brooklynbeckham) on

И Викторија се вклучи во споделувањето семејни фотографии и на својот профил на Instagram објави слика од Дејвид со малата Харпер.

Семејството Бекам

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6813 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.