„Ден исполнет со убавина“: Каролина Гочева со сестра си и слатките внуки на Пелистер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Ден исполнет со убавина“: Каролина Гочева со сестра си и слатките внуки на Пелистер

„Ден исполнет со убавина“: Каролина Гочева со сестра си и слатките внуки на Пелистер

Каролина Гочева деновиве престојува во својот роден град Битола. 40-годишната музичка ѕвезда уживаше во убавините на Пелистер заедно со својата сестра Александра и внуките Луција и Инес.

Славната македонска пејачка сподели фотографии од прекрасниот ден поминат во природа. „Ден исполнет со убавина“ – напиша таа во описот.

Каролина Гочева со семејството
Каролина Гочева со семејството Каролина Гочева со семејството

Четирите дами беа придружени од сопругот на Каролина, Михаил Корубин, како и нејзиниот зет Иван Јерчиќ.

Каролина Гочева со семејството Каролина Гочева со семејството Каролина Гочева со семејството Каролина Гочева со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.