Двејн Џонсон со свадбени фотографии сподели дека се ожени за саканата Лорен со која има две ќерки
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Двејн Џонсон со свадбени фотографии сподели дека се ожени за саканата Лорен со која има две ќерки

Двејн Џонсон со свадбени фотографии сподели дека се ожени за саканата Лорен со која има две ќерки

Двејн Џонсон и Лорен Хашијан запливаа во брачните води. Парот, кој заедно има две ќерки, се венча на Хаваи.

47-годишниот актер ја објави среќната вест со две фотографии од свадбениот ден.

Двејн Џонсон и Лорен Хашијан Двејн Џонсон и Лорен Хашијан

Двејн и Лорен се во врска од 2007 година. Во декември 2015 тие станаа родители на ќеркичката Џасмин, а во април мината година им се роди ќерката Тијана.

Двејн Џонсон и Лорен Хашијан Двејн Џонсон и Лорен Хашијан Двејн Џонсон и Лорен Хашијан Двејн Џонсон и Лорен Хашијан Двејн Џонсон и Лорен Хашијан

Џонсон има и 18-годишна ќерка од бракот со Дени Гарсија.

Двејн Џонсон и Лорен Хашијан Двејн Џонсон и Лорен Хашијан

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?