Дама во црно во Рим: Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара на премиерата на „Maleficent 2“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дама во црно во Рим: Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара на премиерата на „Maleficent 2“

Дама во црно во Рим: Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара на премиерата на „Maleficent 2“

Анџелина Џоли имаше специјални гостинки на премиерата на „Maleficent: Mistress Of Evil“ во Рим.

44-годишната актерка беше придружувана од двете ќерки Шајло и Захара. Познатата холивудска ѕвезда изгледаше елегантно во црна креација од Версаче.

Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара

Креација од Версаче носеше и 14-годишната Захара.

Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара

Џоли позираше и со својата колешка од филмот Мишел Фајфер.

Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара

„Maleficent: Mistress Of Evil“ ќе започне да се прикажува во киносалите на 18 октомври.

Анџелина Џоли со ќерките Шајло и Захара

Трејлер за „Maleficent: Mistress Of Evil“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19990 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?