Грижлив татко: Рајан Гослинг се забавува со ќеркичката Есмералда
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Грижлив татко: Рајан Гослинг се забавува со ќеркичката Есмералда

Грижлив татко: Рајан Гослинг се забавува со ќеркичката Есмералда

Рајан Гослинг и Ева Мендес се посветени родители кои се обидуваат да ги задржат своите деца подалеку од медиумските лупи. Сепак, згодниот актер не ги избегна папараците кога се забавуваше со својата поголема ќерка Есмералда во парк.

Гослинг беше фотографиран додека се возеше на вовче во Лос Анџелес со малото девојче.

Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг

35-годишниот актер и 42-годишната актерка на 29 април добија уште една ќерка, која ја крстија Амада. Рајан и Ева се запознаа на снимањето на филмот „The Place Beyond the Pines“, а ја започнаа својата врска во септември 2011 година.

Рајан Гослинг

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?