„Го сакам нашето семејство“: Пинк со порака и фотографии му ја честиташе 14-годишнината од бракот на Кери Харт
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Го сакам нашето семејство“: Пинк со порака и фотографии му ја честиташе 14-годишнината од бракот на Кери Харт

„Го сакам нашето семејство“: Пинк со порака и фотографии му ја честиташе 14-годишнината од бракот на Кери Харт

Пинк и Кери Харт прославија 14 години во брак. 40-годишната пејачка со порака и фотографии на Instagram му ја честиташе годишнината на својот сакан.

„Толку многу години. Толку многу фризури. Долго време сме во ова нешто, миличок. Не е совршено, но благодарна сум што е наше. Го сакам нашето семејство. Ти благодарам што чекориш пред мене, покрај мене, а понекогаш и веднаш зад мене. Ти си вистински маж, Кери Харт“ – напиша музичката ѕвезда.

Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт Пинк и Кери Харт

Пинк и Кери се запознаа во 2001 година. Славната пејачка му предложи брак во јуни 2005 година, а стапија во брак во јануари 2006.

Тие заедно имаат две деца, 8-годишната ќеркичка Вилоу и 3-годишниот син Џејмисон.

Пинк и Кери Харт

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?