Горди! Дејвид Бекам со три од децата на ревијата на Викторија во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Горди! Дејвид Бекам со три од децата на ревијата на Викторија во Лондон

Горди! Дејвид Бекам со три од децата на ревијата на Викторија во Лондон

Поддршката од семејството за секого е најзначајна, а Викторија Бекам е голема среќничка што секогаш има потпора од Дејвид и нивните деца.

44-годишниот поранешен фудбалер со ќеркичката Харпер и синовите Круз и Ромео од првиот ред ја проследија најновата ревија на 45-годишната дизајнерка.

На модното шоу во Лондон, слатката Харпер седеше во скутот на својот татко и заедно им се смешкаа на фоторепортерите.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Покрај славното семејство седеше Ана Винтур, главната уредничка на Вог.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3595 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?