Врвна маска: Хајди Клум со момчето Том Каулиц како принцезата Фиона и Шрек за Халовин
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Врвна маска: Хајди Клум со момчето Том Каулиц како принцезата Фиона и Шрек за Халовин

Врвна маска: Хајди Клум со момчето Том Каулиц како принцезата Фиона и Шрек за Халовин

Како една од најголемите љубителки на Халовин, Хајли Клум и оваа година се маскираше до непрепознатливост и ги одушеви своите обожаватели.

45-годишната манекенка се трансформираше во принцезата Фиона, додека нејзиното момче Том Каулиц се претвори во Шрек за традиционалната забава организирана од Клум.

Парот се појави на прославата во кочија, а потоа позираше и со количка со бебиња огри.

Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин Хајди Клум и Том Каулиц за Халовин

Клум со своите обожаватели на Instagram споделуваше како се одвиваа подготовките за маската.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2386 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?