Во новиот дом на Адел и Рич Пол: Ѕирнете во куќата која парот ја купи од Силвестер Сталоне
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Во новиот дом на Адел и Рич Пол: Ѕирнете во куќата која парот ја купи од Силвестер Сталоне

Во новиот дом на Адел и Рич Пол: Ѕирнете во куќата која парот ја купи од Силвестер Сталоне

Адел потврди дека живее со момчето Рич Пол.

34-годишната пејачка сподели фотографија на која двајцата позираат пред голема куќа и држат клучеви во рацете. Набрзо стана јасно дека станува збор за имотот во Беверли Хилс, кој претходно беше во сопственост на Силвестер Сталоне, а кој Адел го купила во јануари годинава за 58 милиони долари.

Адел

Куќата од речиси 1.500м2 вклучува 8 спални соби, 10 бањи, кино и бар, а се наоѓа на земјиште од 14.000м2 со „бесконечен“ базен.

Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел Адел

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1928 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.