Во лежерно издание: Мила Кунис со Ештон Кучер и двете деца на гласање во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Во лежерно издание: Мила Кунис со Ештон Кучер и двете деца на гласање во Беверли Хилс

Во лежерно издание: Мила Кунис со Ештон Кучер и двете деца на гласање во Беверли Хилс

Мила Кунис и Ештон Кучер го дадоа својот глас на претседателските избори во САД. Холивудскиот пар беше фотографиран од папараците кога си заминуваше од избирачкото место во Беверли Хилс.

37-годишната актерка и 42-годишниот актер беа придружувани од 6-годишната ќеркичка Вајат Изабел и 3-годишното синче Димитри.

Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата

Мила и Ештон се познаваат долги години, а заедно снимија и осум сезони од хит серијата „That '70s Show“. Нивната врска беше потврдена во 2012 година, а стапија во брак во 2015 година.

Мила Кунис и Ештон Кучер со децата Мила Кунис и Ештон Кучер со децата

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3584 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.