Во лежерно издание: Криси Тиген и Џон Леџенд со ќеркичката Луна во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Во лежерно издание: Криси Тиген и Џон Леџенд со ќеркичката Луна во Њујорк

Во лежерно издание: Криси Тиген и Џон Леџенд со ќеркичката Луна во Њујорк

Криси Тиген присуствуваше на настан во Њујорк организиран од „Sports Illustrated“, придружена од сопругот Џон Леџенд и малата ќеркичка.

30-годишниот модел, кој беше дел од изданието на списанието посветено на костими за капење, се појави во кратки фармерски пантaлони и бежова маичка. На фотографиите, Тиген во рацете ја носи слатката Луна, а Леџенд чекори покрај нив.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Претходно, славниот пар беше фотографиран на прошетка во Големото јаболко.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Криси и Џон беа во врска четири година пред да се верат во декември 2011 година. Тие ја крунисаа својата љубов со брак во септември 2013 година во Комо, Италија. Нивната ќеркичка Луна Симон Стивенс се роди на 14 април оваа година.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 6809 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“