Во лежерно издание: Бремената Луисана Лопилато со малото синче на аеродром во Буенос Аирес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Во лежерно издание: Бремената Луисана Лопилато со малото синче на аеродром во Буенос Аирес

Во лежерно издание: Бремената Луисана Лопилато со малото синче на аеродром во Буенос Аирес

Луисана Лопилато е посветена на семејниот живот. Убавата актерка, која кај нас е позната по улогата на Миа Колучи од серијата „Млади бунтовници“, беше видена со малото синче на аеродром во Буенос Аирес.

На папараци фотографиите, 30-годишната Аргентинка, која е бремена со третото дете, го вози заспаниот Елијас во количка.

Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато

Луисана за првпат го покажа трудничкото стомаче пред неколку дена кога се појави на церемонија со сопругот Мајкл Бубле во Канада. Луисана и Мајкл имаат две синчиња, а сè уште не се знае полот на третото дете.

Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле

Неодамна славното семејство беше фотографирано во Дизниленд.

Луисана Лопилато Луисана Лопилато

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9684 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.