ВО ЖИВО: Концерт на Нокаут во паркот во Капиштец
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВО ЖИВО: Концерт на Нокаут во паркот во Капиштец

ВО ЖИВО: Концерт на Нокаут во паркот во Капиштец

Музичкиот бенд Nokaut Unplugged одржува концерт во рамките на програмата „Култура во време на корона“ на Град Скопје.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 700 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.