Војвотката Кетрин беспрекорно елегантна покрај принцот Вилијам и двете деца за летот кон Берлин
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Војвотката Кетрин беспрекорно елегантна покрај принцот Вилијам и двете деца за летот кон Берлин

Војвотката Кетрин беспрекорно елегантна покрај принцот Вилијам и двете деца за летот кон Берлин

Британското кралско семејство ја заврши официјалната посета на Полска и отпатува во Германија. Војвотката Кетрин, принцот Вилијам и двете нивни деца беа фотографирани додека ја напуштаа Варшава и пристигнуваа во Берлин.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата

Четворицата беа стилски ускладени во облека во сини нијанси. Кетрин изгледаше беспрекорно во дамско палто од брендот Кетрин Вокер.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3910 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.