Војвотката Кетрин беспрекорно елегантна покрај принцот Вилијам и двете деца за летот кон Берлин
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Војвотката Кетрин беспрекорно елегантна покрај принцот Вилијам и двете деца за летот кон Берлин

Војвотката Кетрин беспрекорно елегантна покрај принцот Вилијам и двете деца за летот кон Берлин

Британското кралско семејство ја заврши официјалната посета на Полска и отпатува во Германија. Војвотката Кетрин, принцот Вилијам и двете нивни деца беа фотографирани додека ја напуштаа Варшава и пристигнуваа во Берлин.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата

Четворицата беа стилски ускладени во облека во сини нијанси. Кетрин изгледаше беспрекорно во дамско палто од брендот Кетрин Вокер.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9958 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?