Внуката на принцезата Дијана блесна на забава во градините на Кенсингтонската палата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Внуката на принцезата Дијана блесна на забава во градините на Кенсингтонската палата

Внуката на принцезата Дијана блесна на забава во градините на Кенсингтонската палата

Кити Спенсер беше гостинка на забава во галеријата „Серпентајн“, која се наоѓа во градините на Кенсингтонската палата. На свеченоста, 28-годишната внука на принцезата Дијана се појави во елегантна бела креација со наметка.

Нежниот фустан, кој доаѓа од модната куќа Алберта Ферети, познатиот модел го надополни со луксузен накит од Bulgari.

Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18295 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?